top of page

PLASTICKÁ ESTETICKÁ A REKONŠTRUKČNÁ CHIRURGIA

PRSIA

I augmentácia I

&

I mamaplastikaI

PRSIA

I augmentácia I

PRSIA – augumentácia - zväčšenie prsníkov implantátmi

 

Augumentácia prsníkov predstavuje metódu, ktorou sa zväčšením objemu prsníkov s použitím vhodného implantátu vylepšuje ich pôvodný tvar. Zväčšenie prsníkov sa odporúča pri nedostatočne vyvinutých prsiach alebo tam, kde nastal úbytok objemu alebo ľahký pokles.

 

Zväčšenie prsníkov sa docieľuje použitím špeciálnych implantátov, ktoré sú okrúhle alebo anatomické, pričom môžu byť rôznych veľkostí a profilov. Pri zväčšovaní je obvykle možná tiež úprava asymetrie.

 

Pri rozhodovaní je vždy nevyhnutné vopred podrobne prekonzultovať predstavy klientky s plastickým chirurgom. Operácia sa vykonáva v celkovej anestézii a trvá 60 - 90 minút, ak nie je potrebné následné modelovanie prsníkov. Pri operácii sa implantát vkladá zvyčajne za prsnú žľazu. V prípadoch, keď je žľaza nedostatočne vyvinutá, volí sa umiestnenie implantátu hlbšie - za veľký prsný sval. Na konzultácii majú pacientky možnosť vyskúšať si, ako by vyzerali ich prsia rôznych veľkostí.

 

Rovnako augumentácia, ako každý chirurgický zákrok vyžaduje od pacienta adekvátnu ochotu spolupracovať a prísne sa riadiť pokynmi lekára v pred aj pooperačnom období. 

I kliknite pre zväčšenie I

PREDTÝM

 

PREDTÝM

 

POTOM

 

POTOM

 

GABRIEL MARSAL © 2014  I  použitie podkladových fotografií na základe licencie: © Samphotostock

všetky práva vyhradené  I  fotografie sú urené len na prezentačné a nepredajné účely

dizajn stránky: p l u m © - www.plumgaleria.sk 

 

UMENIE, KTORÉ JE SKUTOČNE ŽIVÉ

UMENIE, KTORÉ JE SKUTOČNE ŽIVÉ

bottom of page